عکاسی کودک

سن در نظر گرفته شده برای عکاسی کلاسیک کودک از یکسالگی یا زمانی که کودک فادر به را رفتن میباشد تا ۱۴ سالگی لحاظ میگردد. در این نوع عکاسی ، بیشتر از لباسهای رسمی مثل لباس مهمانی مثلا طرح لباس پرنسس برای دختر بچه و کت و شلوار و پاپیون برای پسر بچه ، جهت عکاسی کلاسیک کودک لحاظ میگردد.

متعاقب اینکه عکاس کودک شبیه همبازی کودک یا روانشناس کودک از کودک عزیز شما عکس میگیرد ، بهتر است افراد نزدیک کودک مثل خواهر یا برادر بزرگتر ، خاله ، عمه ، دایی ، و به طور کلی افرادی که موجب شادی و انرژی کودک میشوند هنگام عکاسی حضور داشته باشند.نکته دیگر در مورد عکاسی کودک خسته شدن کودک به جهت عکسهای پیاپی است ، لذا بهتر است عکاسی را در روز دیگری ادامه دهیم . قطعا در اینحالت نتیجه بهتری خواهیم داشت چراکه تحمل چشمان زیبای کودک در مقابل نور عکاسی کم است و فیگورهای پی در پی کودک راخسته میکند البته این نکته برای تعداد عکس بیش از ۸ عدد عکس لحاظ میشود.
نکته اساسی دیگر جهت ایجاد فضای پر انرژی ، تهیه چند موزیک مورد علاقه کودک توسط والدین هنگام عکاسی میباشد.نکته دیگر ، به همراه داشتن خوراکی مورد علاقه کودک میباشد.در نظر گرفتن این عوامل ، به بهبود روند عکاسی کمک فراوانی میکند.

آتلیه مجهز به تمهای متعدد مثل تولد با انواع ماکت با طرح ها و رنگهای متعدد ، تم کریسمس در همه روزهای سال به همراه لباس در سایزهای مختلف برای مادر ، دخترونه و پسرونه ، تم محلی به همراه لباس محلی ، تم زمستانی با لباس بافت برای کودک ، تم دریایی با لباس پری دریایی برای مادر و دختر در سایزهای متفاوت و سه رنگ قرمز ، ِآبی و سبز  همچنین تم دریایی پسرانه با قایقعلاوه براینها تمهای دیگر مثل تم سال نو یا عید ، تم یلدا ، ولنتاین ، در خدمت شما عزیزان میباشد

نمونه عکاسی کودک | آتلیه کودک نگاه تو